Присоединяйтесь к нам —

(0432) 509-118

Нова партія кросоверів JAC надійде до мережі Національного Автодилера

24 Января 2017

S3-1

До продажу надійдуть найпопулярніші моделі JAC S3 та новинка, що викликала ажіотаж –  JAC S2. Очікуються як моделі з механічною, так і автоматичною трансмісією (CVT, безступеневий варіатор).
Обидві моделі призначені для експлуатації переважно в міських умовах, проте шосе чи легке бездоріжжя на шляху до улюбленої галявини не стануть для них перепоною, навіть навпаки – дозволять повною мірою розкрити хорошу маневреність та енергоємність підвіски.

S3-2

S2 та S3 агрегатуються двигуном об’ємом 1,5л та потужністю 113 «коней», що відповідає екологічному стандарту Euro V.
Компактні розміри дозволили досягнути не тільки чудової маневреності, але й знизити масу авто, що позитивно відобразилось на споживанні пального (6,5 л в середньому, гарний показник, еге ж?).
Звичайно, автомобілі мають певні відмінності, які полягають не лише в габаритах (старша модель S3 майже на 20 см довша за молодшого «брата» S2).

S3-3

S2 – це перш за все яскравий та надкомпактний формат, розрахований на молодіж та чарівних жінок. Тоді як S3 імпонуватиме людям практичним, які в першу чергу дбають про сімейний бюджет і бажають отримати максимально універсальний автомобіль.
Що стосується комплектацій, вони є традиційно щедрими для ДжіЕйСі на безпекові системи та сучасне електронне начиння, що забезпечує найвищий комфорт і зручність для водія та пасажирів.

S2-1

Враховуючи ажіотажний попит на кросовер S2 (нагадаємо, майже всі автомобілі пілотної партії були викуплені практично «з коліс»), радимо телефонувати до найближчого шоуруму мережі «Богдан-Авто Холдинг» прямо зараз, щоб отримати вичерпну консультацію та записатись на тест-драйв.


Контакти автоцентрів – за посиланням:
{page_251}/ © Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг