Присоединяйтесь к нам —

(0432) 509-118

КОРПОРАЦІЯ «БОГДАН» ДОСТРОКОВО В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ ПОСТАВИЛА ТРОЛЕЙБУСИ В ОДЕСУ

7 Июля 2016

ДП «Автоскладальний завод № 1» ПАТ«Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», що входить до складу Корпорації «Богдан»,  достроково в повному обсязі виконала контракт із КП «Одесміськелектротранс» на постачання 5 тролейбусів Богдан Т70117. Загальна сума тендерного контракту склала 26,55 млн. грн.

За словами Миколи Джули, директора виробничого майданчику корпорації у м. Луцьк, згідно з укладеним контрактом 26 травня поточного року  передбачався термін постачання техніки кінець року, втім компанія виконала всі умови достроково. «На сьогодні виробничі потужності компанії не повністю завантажені, що дозволило нам раніше передати тролейбуси замовнику»,- підкреслив він.  Окрім того, він нагадав, що завод розпочав серійне виробництво «Шкільних автобусів» з екологічним стандартом Євро5 і лінії будуть завантажені цією технікою.

"Богдан" Т70117 – 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки. Загальна пасажиромісткість цього транспортного засобу складає 105 чоловік (у тому числі 34 місця для сидіння). Тролейбус обладнаний пандусом та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також має 4 спеціально обладнаних місця для людей з обмеженими можливостями пересування.

News-odessa

Тролейбуси "Богдан" для КП "Одесміськелектротранс" обладнані кондиціонером в кабіні водія, системою відеоспостереження за переднім, середнім, заднім посадовим майданчиком та зоною позаду тролейбуса і системою бездротового зв’язку Wi-Fi. Тролейбуси пофарбовані у червоний, білий і золотистий кольори, що відповідає кольоровій гамі прапора м. Одеси.

Згідно попереднього плану виробництва до кінця поточного року компанія розраховує виготовити понад 100 тролейбусів всіх модифікацій усіх класів. Корпорація «Богдан» - єдиний вітчизняний виробник автобусів та тролейбусів, який має моделі в абсолютно всіх класах. Крім того, «Богдан» - єдиний український виробник тролейбусів чия продукція експлуатується в країнах Європи.

Источник информации: http://bogdan.ua/uk/korporaciya-bogdan-dostrokovo-v-povnomu-obsyazi-postavyla-troleybusy-v-odesu© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг