Присоединяйтесь к нам —

(0432) 509-118

Хюндай Мотор Україна змінила генерального директора

12 Ноября 2015

Igladk2

Офіційний дистриб’ютор автомобілів Hyundai в Україні, одразу після заміни керівника штаб-квартири регіонального представництва Hyundai Motor Co. в країнах СНД та Східної Європи (штаб-квартира у Києві), змінив генерального директора. Таке рішення було ухвалено 12 листопада поточного року загальними зборами учасників компанії.

Протягом найближчих декількох днів будуть підготовлені всі необхідні документи та здійснена державна реєстрація зміни генерального директора Товариства.

Новим керівником компанії обрано Ігоря Гладковського, який до цього часу обіймав посаду директора з зовнішньоекономічних зв’язків ТОВ «Хюндай Мотор Україна».

Заміна директора відбулась у зв’язку із поданням заяви про звільнення за власним бажанням із посади колишнього генерального директора дистриб’юторської компанії.

Новий керівник дистриб’юторської компанії займатиметься закріпленням позицій бренду Hyundai на українському ринку, збільшенням реалізації автомобілів та частки ринку, сприятиме розвитку та інноваціям в дилерській мережі, поліпшенню якості сервісу та розробці нових сервісних програм.

Ігор Гладковський має вищу освіту. Закінчив Київський національний університет ім. Т.Шевченко за фахом «економіка підприємства», а також Лондонський університет королеви Марії за фахом «бізнес-менеджмент». До цього працював в Лондонському відділені Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР).

 

 

 

Нагадаємо, замість керівника штаб-квартири регіонального представництва Hyundai Motor Co. в країнах СНД та Східної Європи Джеук О 9 листопада поточного року розпочав роботу новий топ-менеджер Саймон Чо. До цього г-н Чо займався просуванням марки на ринках Ближнього Сходу та Азії (штаб-квартира в Дубаї).

Источник информации: http://bogdan.ua/ru/press-center/id/689.html© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг