Присоединяйтесь к нам —

(0432) 509-118

Hyundai знову демонструє технологічні інновації в дії!

16 Сентября 2015

В центрі уваги вражаючий преміум-седан Hyundai Genesis, який вже має в своєму арсеналі найвищу оцінку за показниками безпеки за понад 21-річну історію проведення краш-тестів Australasian New Car Assessment Program (ANCAP). Відмітимо, що модель отримала 36,88 балів з 37 можливих і, відповідно, максимальні 5 зірок за показники безпеки.

Цього разу Hyundai з допомогою професійних водіїв-каскадерів та конвою із порожніх авто продемонстрував такі інноваційні досягнення одразу на декількох Hyundai Genesis в дії, як: розумний круїз-контроль, система утримання смуги руху та автоматичне екстренне гальмування.

Захоплюючий експеримент доступний для перегляду на нашому офіційному Ютуб-каналі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг». Приємного перегляду.

Df3  large

Безумовно Hyundai Genesis другого покоління надихає та захоплює

Автомобіль нещодавно прийняв участь у новаторській рекламній кампанії бренду «Повідомлення в космос», що отримала три бронзові нагороди на міжнародному фестивалі реклами «Канські леви 2015». Рекламний ролик зібрав понад 65 млн переглядів на YouTube, а також увійшов до Топ-10 найбільш популярних запитів цієї мережі в квітні за версією Adweek.

В Україні Genesis став кращим - «Фаворит експертів» в номінації «Бізнес-клас Premium (E)» за версією незалежного рейтингового дослідження споживчих переваг в 2014 році. Рейтинг проводиться в рамках щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворит Успіху» в Україні (FAVOR.com.ua).

Hyundai Genesis здобув ще багато інших визнань та премій від авторитетних міжнародних організацій, серед яких: «Good Design», Top Safety Pick та ін.

Відмітимо, що у вересні також діє ряд гарячих пропозицій на придбання автомобілів Hyundai. Дізнайтесь більше на сайті.

Також запрошуємо на масштабний тест-драйв Hyundai у найближчий автосалон Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг»! Записатися на тест-драйв можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, за телефоном 0800-500-305 або в найближчому автоцентрі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг».

Партнери випробувань – GoPro та СК «Країна»

Про мережу:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і YouTube.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг