Присоединяйтесь к нам —

(0432) 509-118

Hyundai Elantra – нові факти про вже знайому модель!

28 Октября 2015

В центрі уваги цього разу випробування «Кращого авто компактного класу» за версією конкурсу «Авто року 2015 в Україні» - граційного седану Hyundai Elantra. Дізнайтеся нові факти про вже добре знайому модель.

Зазначимо, що саме зараз Hyundai Elantra доступна з вигодою до 10% в мережі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг». Лімітована партія авто пропонується по ціні від 351 600 грн.

Os elantra

Hyundai Elantra – безумовно, одна із найуспішніших моделей Hyundai Motor Company, що підтверджують результати продажів моделі у всьому світі. Цей граційний седан, який вже має в своєму арсеналі велику кількість нагород від авторитетних світових організацій, в Україні увійшов в трійку найпопулярніших авто сегменту C-High за кількісним критерієм продажів авто в даному класі за останні 2 роки.*

Випробування та нові факти про вже знайому модель можна переглянути на офіційному Ютуб-каналі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг». Приємного перегляду.

Деякі відзнаки моделі хотілося б зазначити:

  • 5 зірок за показники безпеки авто в США по рейтингу NHTSA (оцінка нових автомобілів, www.safercar.gov)
  • 2 перемоги в номінації «Компактний клас» рейтингу «Авто року в Україні», 6 номінацій та 5 перемог у рейтингу «Авто року в США», численні перемоги в аналогічному рейтингу в інших країнах світу.
  • Вищі відзнаки «Добре» в рейтингу Top Safety Pick від Американського страхового інституту безпеки на дорозі (www.iihs.org).
  • Премія AUTOBEST 2012 (Друга найбільша незалежна група авто експертів в Європі)
  • Elantra HD 2009 модельного року була визнана найбільш якісно виготовленим автомобілем класу «compact car» в США, обійшовши а/м таких компаній, як Toyota та Honda. Дослідження проводила компанія «J.D. Power and Associates», базуючись на відгуках реальних власників автомобілів.
  • Та багато ін…

Завітайте на масштабний тест-драйв Hyundai у найближчий автосалон Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг»! Записатися на тест-драйв можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, за телефоном 0800-500-305 або в найближчому автоцентрі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг».

Партнери випробувань – GoPro та СК «Країна»

Про мережу:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і YouTube.

* Статистичні дані від Auto-Consulting по рейтингу продажів авто в сегменті C-High класу 2013-2014 рік© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг